Profesionální odhad ceny nemovitosti

Chystáte se prodat svůj byt, dům nebo pozemek? Netrapte se s laickým odhadem nemovitosti a nechte si jej vytvořit zdarma přímo od odborníka z praxe. Stačí vyplnit pár základních informací o nemovitosti, jako jsou třeba dispozice nebo lokalita. Svůj odhad budete mít hotový rychle, kvalitně a opravdu bez starostí.

Váš odhad ceny nemovitosti vám navíc vypracuji zcela zdarma. ( výjimkou je jen notářské a dědické řízení )

Vyhněte se častým chybám při laických odhadech

Sčítání nákladů   Nesčítejte náklady

 
Může se vám zdát logické, že aktuální cenu Nemovitosti získáte sečtením peněz, které jste do ní investovali. Jde ale o velký omyl. Cena za zakoupení a rekonstrukci domu nebo bytu se může od reálné hodnoty nemovitosti hodně lišit.
 

Cenové mapy   Neporovnávejte s ostatními

I když jsou vaše nemovitosti ve stejné lokalitě a dispozičně podobné, jejich cena se může pohybovat v úplně jiných částkách. Nikdy přesně nevíte, jaké přednosti nebo vady určitá nemovitost má, nabídky tak mezi sebou neporovnávejte.

    Cenové mapy

Odhad ceny nemovitostí pomocí cenových map nemusí být přesný. Určí vám sice hodnotu nemovitosti v dané oblasti, nemusí ale zohlednit její stav. Různé domy na stejné ulici mají své výhody i nevýhody, a ty je potřeba vzít v úvahu.

Máte zájem o nezávazný odhad ceny nemovitosti úplně zdarma?

================================================================================================

Odhady nemovitostí dělám pro majitele nemovitostí zdarma. Žádný háček v tom není. Živí mě to, že někteří majitelé se následně rozhodnou prodávat nemovitost se mnou. Nic jiného.  

Odhady nemovitostí pro dědická řízení a rozvodová řízení jsou zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, budeme vám cenu kompenzovat.

  • Neprodávejte zbytečně pod cenou
  • Předražené nemovitosti nikdo nechce
  • Nedávejte dodatečné slevy z ceny nemovitosti
  • Data z prověřených zdrojů
  • Díky reálné ceně můžete prodat do 2 měsíců
  • Standardně je odhad vypracován do 48 hodin
  • Odhad v elektronické podobě (PDF) a papírové podobě

 

Pak stačí vyplnit několik údajů níže.

* povinný údaj