Profesionální odhad ceny nemovitosti

Chystáte se prodat svůj byt, dům nebo pozemek? Netrapte se s laickým odhadem nemovitosti a nechte si jej vytvořit zdarma přímo od odborníka z praxe. Stačí vyplnit pár základních informací o nemovitosti, jako jsou třeba dispozice nebo lokalita. Svůj odhad budete mít hotový rychle, kvalitně a opravdu bez starostí.

Váš odhad ceny nemovitosti vám navíc vypracuji zcela zdarma. ( výjimkou je jen notářské a dědické řízení )

Vyhněte se častým chybám při laických odhadech

Sčítání nákladů   Nesčítejte náklady

 
Může se vám zdát logické, že aktuální cenu Nemovitosti získáte sečtením peněz, které jste do ní investovali. Jde ale o velký omyl. Cena za zakoupení a rekonstrukci domu nebo bytu se může od reálné hodnoty nemovitosti hodně lišit.
 

Cenové mapy   Neporovnávejte s ostatními

I když jsou vaše nemovitosti ve stejné lokalitě a dispozičně podobné, jejich cena se může pohybovat v úplně jiných částkách. Nikdy přesně nevíte, jaké přednosti nebo vady určitá nemovitost má, nabídky tak mezi sebou neporovnávejte.

    Nespoléhejte na cenové mapy

Odhad ceny nemovitostí pomocí cenových map patří mezi ty nejméně přesné. Určí vám sice hodnotu nemovitosti v dané oblasti, nadbá ale na její stav. Různé domy na stejné ulici mají své výhody i nevýhody, a ty je potřeba vzít v úvahu.

Máte zájem o nezávazný odhad ceny nemovitosti úplně zdarma?

================================================================================================================================

Pak stačí vyplnit několik údajů níže.

* povinný údaj