NĚKOLIK REFERENCÍ MÝCH KLIENTŮ:

Nabízím vám něco málo z toho, co se mi podařilo za dobu působení v realitách.

 

Dobrý den. Nejdříve jsem přes makléře pana Chvala prodávala byt v Plzni a pak kupovala byt v Nýrsku. Vše proběhlo rychle a profesionálně. Jsem moc spokojená. Makléř Karel měl se mnou trpělivost a vše mě vysvětlil a pravidelně mě o průběhu prodeje a pak nákupu informoval. Všem ho mohu doporučit. 

Mária P., Plzeň 

Musím říci, že jsem byl vůči realitním kancelářím i realitním makléřím velmi nedůvěřivý. Chtěl jsem si byt 3+1 v Plzni prodat sám. Ale po informační schůzce s makléřem K. Chvalem jsem si uvědomiůl, že na vše co mě čeká okolo prodeje nemám čas. Proto jsem svolil s prodejem. A byl jsem mile překvapen, jak vše bylo zorganizované a rychle probíhalo. A tím, že byly peníze v úschově, měl jsem jistotu. Pana Chvala jsem doporučil i svému známému.

 Petr Z., Plzeň 

Dobrý den, chtěla bych ohodnotit pana Karla Chvala - naše spolupráce byla výborná, nemusela jsem se absolutně o nic starat, vysvětlil mě vše, A vše ohledně  prodej mého bytu udělat a průběžně to se mnou konzultoval. Je to velmi sympatický člověk, který ví, o čem mluví a co dělá. S pozdravem spokojená klientka. 

 Lucie Ch., Domažlice 

 

Chtěla bych poděkovat za pomoc při prodeji našeho domu. Oceňuji profesionální přístup i komunikaci Ing. Karla Chvala a také rychlost při řešení prodeje našeho domu. Vyřizování všech náležitostí bylo pak mnohem jednodušší a na nic jsme nezapomněli. Jsem naprosto spokojená. 

 Květa Š., Horšovský Týn 

 

Dobrý den, při prodeji bytu po rodičích jsme byli s manželkou naprosto spokojeni se službami Ing.Chvala. Cením si především flexibilního a především naprosto profesionálního přístupu. Sám jsem pracoval cca. třicet let v pojišťovnictví a dovedu ocenit profesionalitu. Snad nejlepší referencí je ta skutečnost, že prodej další nemovitosti - chaty, jsem se rozhodl také řešit s panem Ing. Chvalem. Jsem s pozdravem 

 Jaroslav Š., Domažlice 

 

Všechny peníze jsou na mém účtě. Moc Vám za všechno děkujeme! Za 3 roky prodeje mého domu jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám konečně prodat náš dům a tím můj život zlepšit k lepšímu a já jsem Vám za to moc vděčná! 

 Jarmila S., Třebnice 

S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel o nic starat a veškeré postupy a náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem! 

 Radek M., Nepomuk 

 

Pro bezpečný a šťastný nákup nebo prodej Vaší nemovitosti je důležité seznámit se s co nejvíce úkony. Ty základní najdete na těchto stránkách, podrobný soupis je v e-booku. Obdnejte si ho ZDARMA.

Pokud ale uvítáte raději osobní radu a profesionální pomoc, objednejte se na bezplatnou konzultaci  ZDE