O mě

Ing. Karel Chval, realití makléř, bezpečný a šťastný prodej nemovitosti, Realitní makléř Karel Chval. Prodej domu, prodej bytu, prodej chyty, prodej pozemku, prodej komerční objekt. Realitní makléř Karel.                                               Certifikát na realitní služby

Jmenuji se Karel Chval. Jsem realitní makléř, působící na Plzeňsku, Písecku a Strakonicku ale i v dalších městech. Budu poctěn, pokud mě dáte důvěru abych Vám pomohl s poradenstvím nebo se komplexně postaral o prodej Vaší nemovitosti případně vám pomohl vyhledat vaši vysněnou nemovitost.

 

Vystudoval jsem strojního inženýra v Plzni. Před prací jako realitní makléř jsem mnoho let podnikal. Vedl jsem vlastní firmu s pobočkou v Praze a v Plzni. Několik let jsem v Plzni měl i koupenou Franchizu. Proto vím, že je důležité klientům poskytovat kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu a na vlastních zkušenostech z oboru. 

Ve světě realit se pohybuji již několik let. Přivedl mě do nich jeden známý, který mě několikrát o této práci vyprávěl a nabízel mě že mě ji naučí. Jsem rád, že jsem se rozhodl práci s realitami zkusit.

Mým cílem je pomáhat lidem při prodeji jejich nemovitosti, aby bez starostí a námahy prodali rychle, bezpečně a s co nejdráž.

Vždy hledám individuální řešení při prodeji nemovitostí. Mám zkušennost s prodejem i složitějších nebo méně obvyklých nemovitostí.

PRODÁM I VAŠI NEMOVITOST.  

  • Nemovitosti, které se prodávají dle mých rad najdete ZDE (I vám profesionálně pomohu zainzerovat vaši nemovitost)
  • Reference několika mých klientů ZDE
  • V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Pokud uvítáte osobní radu a profesionální pomoc, objednejte se na bezplatnou konzultaci  ZDE

Reference od několika mých klientů, několik mých prodaných nemovitostí a více informací o mě jsou v sekci   O MĚ 

 

nemovitosti- byty, domy, chalupy, pozemky, byty, domy, chalupy, pozemky -reality