O mě

Ing. Karel Chval, realití makléř, bezpečný a šťastný prodej nemovitosti, Realitní makléř Karel Chval. Prodej domu, prodej bytu, prodej chyty, prodej pozemku, prodej komerční objekt. Realitní makléř Karel.                                             

                                                                                            Certifikát na realitní služby

 

Jmenuji se Karel Chval. Jsem realitní makléř, působící převážně v Plzeňském kraji ale i v dalších městech. Budu poctěn, pokud mě dáte důvěru abych Vám pomohl poradenstvím nebo se komplexně postaral o prodej Vaší nemovitosti nebo vám pomohl vyhledat vaši vysněnou nemovitost. Zároveň jsem vedoucí plzeňské pobočky realitní kanceláře Euro Reality s.r.o..

 

Vystudoval jsem strojního inženýra v Plzni. Před prací jako realitní makléř jsem mnoho let podnikal. Vedl jsem vlastní firmu s pobočkou v Praze a v Plzni. Několik let jsem v Plzni měl i koupenou Franchizu. Proto vím, že je důležité klientům poskytovat kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu a na vlastních zkušenostech z oboru. 

Ve světě realit se pohybuji již několik let. Přivedl mě do nich jeden známý, který mě několikrát o této práci vyprávěl a nabízel mě že mě ji naučí. Jsem rád, že jsem se rozhodl práci s realitama zkusit.

 

Mým cílem je pomáhat lidem zjednodušovat život při prodeji jejich nemovitosti, aby bez starostí a námahy prodali rychle, bezpečně a s co největším ziskem.​

 

Vždy hledám individuální řešení při prodeji nemovitostí. Mám zkušennost s prodejem i složitějších nebo méně obvyklých nemovitostí.

PRODÁM I VAŠI NEMOVITOST.  

 

  • Nemovitosti, které se prodávají dle mých rad najdete ZDE (I vám profesionálně pomohu zainzerovat vaši nemovitost)
  • Reference několika mých klientů ZDE
  • Některé mé video prohlídky uvidíte ZDE
  • V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Pro bezpečný a šťastný nákup nebo prodej Vaší nemovitosti je důležité seznámit se s co nejvíce úkony. Ty základní najdete na těchto stránkách, podrobný soupis je v e-booku. Objednejte si ho ZDARMA.

PRODÁVÁTE NEMOVITOST? ZNÁTE OPRAVDU VEŠKERÉ ÚSKALÍ PŘI PRODEJI? NE? OBJEDNEJTE SI E-BOOK.

    E-book, bezpečný a šťastný prodej nemovitosti, Realitní makléř Karel Chval. Prodej domu, prodej bytu, prodej chyty, prodej pozemku, prodej komerční objekt. Realitní makléř Karel.

Pokud ale uvítáte raději osobní radu a profesionální pomoc, objednejte se na bezplatnou konzultaci  ZDE

Reference od několika mých klientů, několik mých prodaných nemovitostí a více informací o mě jsou v sekci  O MĚ

 

 

nemovitosti- byty, domy, chalupy, pozemky, byty, domy, chalupy, pozemky -reality