O mě

Ing. Karel Chval, realití makléř, bezpečný a šťastný prodej nemovitosti, Realitní makléř Karel Chval. Prodej domu, prodej bytu, prodej chyty, prodej pozemku, prodej komerční objekt. Realitní makléř Karel.

 

Jmenuji se Karel Chval. Jsem realitní makléř, působící převážně v Plzeňském kraji ale i v dalších městech. Budu poctěn, pokud mě dáte důvěru abych Vám pomohl poradenstvím nebo se komplexně postaral o prodej Vaší nemovitosti nebo vám pomohl vyhledat vaši vysněnou nemovitost. Zároveň jsem vedoucí plzeňské pobočky realitní kanceláře Euro Reality s.r.o..

 

Vystudoval jsem strojního inženýra v Plzni. Před prací jako realitní makléř jsem mnoho let podnikal. Vedl jsem vlastní firmu s pobočkou v Praze a v Plzni. Několik let jsem v Plzni měl i koupenou Franchizu. Proto vím, že je důležité klientům poskytovat kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu a na vlastních zkušenostech z oboru. 

Ve světě realit se pohybuji již několik let. Přivedl mě do nich jeden známý, který mě několikrát o této práci vyprávěl a nabízel mě že mě ji naučí. Jsem rád, že jsem se rozhodl práci s realitama zkusit.

 

Mým cílem je pomáhat lidem zjednodušovat život při prodeji jejich nemovitosti, aby bez starostí a námahy prodali rychle, bezpečně a s co největším ziskem.​

 

Vždy hledám individuální řešení při prodeji nemovitostí. Mám zkušennost s prodejem i složitějších nebo méně obvyklých nemovitostí.

PRODÁM I VAŠI NEMOVITOST.  

 

  • Nemovitosti, které se prodávají dle mých rad najdete ZDE (I vám profesionálně pomohu zainzerovat vaši nemovitost)
  • Reference několika mých klientů ZDE
  • Některé mé video prohlídky uvidíte ZDE
  • V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Pro bezpečný a šťastný nákup nebo prodej Vaší nemovitosti je důležité seznámit se s co nejvíce úkony. Ty základní najdete na těchto stránkách, podrobný soupis je v e-booku. Objednejte si ho ZDARMA.

PRODÁVÁTE NEMOVITOST? ZNÁTE OPRAVDU VEŠKERÉ ÚSKALÍ PŘI PRODEJI? NE? OBJEDNEJTE SI E-BOOK.

    E-book, bezpečný a šťastný prodej nemovitosti, Realitní makléř Karel Chval. Prodej domu, prodej bytu, prodej chyty, prodej pozemku, prodej komerční objekt. Realitní makléř Karel.

Pokud ale uvítáte raději osobní radu a profesionální pomoc, objednejte se na bezplatnou konzultaci  ZDE

Reference od několika mých klientů, několik mých prodaných nemovitostí a více informací o mě jsou v sekci  O MĚ

 

 

nemovitosti- byty, domy, chalupy, pozemky, byty, domy, chalupy, pozemky -reality